Tavs atbalsts grāmatvedības jautājumos

Par FINEZA

FINEZA – tas ir izsapņots projekts, kas paceļ spārnos un liek sirdij aizrautībā trīcēt nosprausto mērķu priekšā. Galvenais jau nav nopelnīt vairāk vai būt labākam kā citiem, svarīgi ir atrast savu vietu šajā pasaulē un piepildīt to caur sevi ar mīlestību pret to, ko Tu dari, un to, ko Tu radi.

fineza_ikonas

Daudzpusīga pieredze
dažādās nozarēs

fineza ikonas

Jūsu sasniegumi
ir mūsu prioritāte

fineza_ikonas

Uzņemamies pilnu atbildību
par savu darbu

Kāpēc izvēlēties

FINEZA

Mums grāmatvedība nav vienkārši darbs, tā ir dzīves sastāvdaļa, iespēja palīdzēt citiem ar savām zināšanām un prasmēm. Vairāku gadu garumā uzkrātā pieredze ļauj saskatīt dažādas kopsakarības, prognozēt iespējamās sekas tai vai citai darbībai, tādējādi spējam sniegt saviem klientiem vērtīgus padomus un ieteikumus.

Šajā laikā, kad pasaulē viss strauji attīstās, arī grāmatvedība vairs nav tikai darījumu uzskaite kontu debetā un kredītā, tas ir daudz plašāks pakalpojums – grāmatvedis ir kā uzņēmuma slepenais ierocis, ar kuru laicīgi novērst potenciālās briesmas un sasniegt savu mērķi. Atmetot liriskās notis, grāmatvedis analizē uzņēmuma darbību caur tā darījumiem un finanšu rādītājiem, saskata iespējamos riskus un informē par to uzņēmuma vadību, lai tā tad varētu pieņemt lēmumus turpmākai sekmīgai darbībai. Ideāli jau, protams, būtu pakonsultēties ar savu grāmatvedi pirms darījuma veikšanas, jo novērst riskus ir vieglāk un lētāk (!) nekā cīnīties ar jau pieļautām kļūdām.

Negribas gari rakstīt (jums jau arī negribas daudz lasīt!) un mēģināt pārliecināt, ka esmu profesionālāka nekā citi vai ka mans pakalpojums ir kvalitatīvāks nekā citiem… Sarunājam tikšanos pie kafijas tases un, kas zina!, varbūt varēsim viens otram palīdzēt!

Plāno, Dari, Baudi!

Ja arī Tu vēlies piepildīt savus sapņus un nevis tikai sapņot, bet arī darīt un iet uz priekšu, tad nāc pie mums un lidosim kopā!

Parūpēsimies par jūsu grāmatvedību

Sazinies

Neatliec uz rītdienu – uzzini jau šodien!

Scroll to Top