Mans sirdsdarbs - grāmatvedība

Es uzskatu, ka katram ir jādara tas, kas viņam padodas labāk. Jāatrod sava vieta un jādara tas darbs, kas sagādā prieku. Mēs visi esam dažādi, un katram ir savas stiprās un vājās puses, bet tieši tas mūs visus satuvina, jo mēs varam viens otram palīdzēt. Ko neprot viens, to otrs var izdarīt viņa labā.  

Mans sirdsdarbs izrādījās grāmatvedība. Ja man kāds kādus 10 gadus atpakaļ teiktu, ka es būšu grāmatvede, es būtu pasmējusies viņam sejā! Dažkārt mēs pat nenojaušam, kādas prasmes mūsos slēpjas, taču dzīvē nekas nenotiek tāpat vien… un agri vai vēlu dzīve iegrozās tā, ka mēs atrodam savu īsto aicinājumu.

Par ko Tu sapņoji būt bērnībā?

fbt

Es, piemēram, bērnībā sapņoju būt par stjuarti, ģimnāzijā mācījos humanitārajā kursā, bet pēc ģimnāzijas beigšanas gribēju kļūt par tulkotāju, tāpēc iestājos studēt angļu filoloģiju. Vēl studiju laikos nedaudz pastrādāju par tulkotāju un sapratu, ka šis darbs man ir pārāk vienmuļš un nemaz nav tik interesants kā man likās. Bet dzīvē viss notiek tā, kā tam ir jānotiek! -> Man iekšēji radās vēlme strādāt biroja darbu, “ņemties ar papīriem”… Kādu vakaru izsūtīju savu CV, aizgāju uz dažām intervijām un aidā!….. dabūju darbu par lietvedības sekretāri! Vēl joprojām, atceroties šo darbu, jūtos bezgala pateicīga uzņēmuma īpašniekam par man doto iespēju, jo man nebija nekādas pieredzes biroja darbā, bija tikai milzīga vēlme strādāt un mācīties jaunas iemaņas. Es šajā darbā ļoti daudz iemācījos, kas man noder arī pašreiz!  Šī darba pieredze noteikti bija viena no vērtīgākajām manā dzīvē! Šeit es arī iepazinos ar grāmatvedības darbu, jo darbs ar dokumentiem ir cieši saistīts ar grāmatvedības daļu, un man arī bija iespēja palīdzēt grāmatvedei dažos procesos. Tā radās mana interese par grāmatvedību. Un es iestājos koledžā mācīties grāmatvedību! Un te nu es esmu! Filologs-grāmatvedis!  Un man patīk kur un kas es esmu!

Un kā ir ar Tevi? Vai esi atradis savu sirdsdarbu?

Bet, ja nu Tev ir nepieciešama grāmatveža palīdzība, padod man ziņu šeit -> Kontakti
Es labprāt Tev palīdzēšu!

Klikšķini uz pogas zemāk, lai uzzinātu vairāk par to, kā FINEZA var Tev palīdzēt ↓
Scroll to Top